Trabzonspor

Trabzon’da Sular Durulmuyor

Trabzonspor’un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, transfer dönemi biter bitmez geçen sezondan 1 aylık, bu sezondan 1 aylık, toplamda iki aylık alacağının ödenmediği gerekçesiyle kulübü Trabzonspor’u TFF’ye şikayet etti.

Trabzonspor Kulübü başkanı Ahmet Ağaoğlu ise kulübe ihtarname gönderen Burak Yılmaz hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bu konuyu kendisine sormak lazım. Hangi düşünceyle kulübe ihtarname çekti. Yönetimle görüşülecek bir konu. Başından beri benim söylediğim bir şey var. Ödemelerde yaşanan sıkıntılar sadece Trabzonspor’da yaşanan sıkıntılar değil. 6-7 aydır, oyuncularına para ödeyemeyen kulüpler var. Nedense geldiğimizden beri beni hatırladığım kadarıyla bu 10 ya da 11’inci ihtar. Zaten geldiğimizin 1’inci ayından ihtarname bombardımanıyla karşılaştık. Bu arada bunlar olurken, 6 aydır para alamayıp sesini çıkarmayan oyuncular da var. Bu da enteresan. Bu oyunculardan 2 tanesi yabancı oyuncumuz. Herhalde şöyle düşünüyorlar. İhtarnameyi çekersek biz bu parayı alırız. Ödenecek para varsa o para ödenir. İhtarname çekmeye gerek yok. Hemen transfer sezonunun kapanmasının ardından bir hafta geçmeden hemen böyle bir şeyle karşılaşılıyoruz. Kaldı ki öyle çok birikmiş bir alacağı da yok. Geçen seneden 1 aylık, bu seneden de 1 aylık. Bu sürece de bakarsak, herhalde 30 dakika falan forma giydi. Puan başına anlaşma yapılmış. Takımın aldığı her puan başına oynasın ya da oynamasın 10 bin Euro prim ödeniyor kendisine” şeklinde konuştu.

Yönetim kurulunu alacağı karara göre Burak Yılmaz’ın kaptanlığının alınması veya kadro dışı kalması da gündeme gelebilir.

İlgili İçerik  Trabzon’dan Bayrak Sitemi
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kesinlikle Okumalısın

Close
Close