FutbolLa LigaTransfer Haberleri

Okay Basına Tanıtıldı

La Liga ekibi Celta Vigo, 6 milyon € bonservis bedeli ödeyerek kadrosuna kattığı milli oyuncumuz Okay Yokuşlu’yu İspanya basının karşısına çıkardı. Celta Vigo ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Okay şu açıklamalarda bulundu:

“Açıkçası Celta’yı zaten takip ediyordum ve iyi futbol oynadıklarını biliyordum. İyi bir takıma sahip olduklarını biliyordum. Beni istediklerinde bunu gözden geçirdim. Başka kulüpler de vardı. Ancak benim için en iyisinin burası olacağını düşündüm. Hem kendimi daha çok geliştirebileceğimi hem de takıma çok katkı sağlayabileceğimi düşündüğüm için buraya geldim ve bu kararımın da sonuna kadar arkasındayım. Her zaman orta sahada oynadım, orta sahayı koordine etmekten ve oraya hâkim olmaktan her zaman daha çok memnun oldum. Zaman zaman da stoper mevkisinde oynadım. Ancak benim için fark etmez, hoca kafasındaki düşünceyi sahaya nasıl yansıtmak istiyorsa beni nerede kullanmak istiyorsa ben de elimden geleni yaparım.”

Celta Vigo’da bulunan bir diğer milli oyuncumuz Emre Mor hakkında ise “Buraya geldiğimde beni çok iyi karşıladı, tekrardan konuşma imkânı bulduk. Kendisi çok iyi bir futbolcu ve bu sene bize çok katkı sağlayacağına inanıyorum.” cümlelerini kurdu.

İlgili İçerik  VAR Sistemi Türkiye’de Resmi Olarak Kullanılmaya Başlandı.
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kesinlikle Okumalısın

Close
Close