Tahminler

En İyi İddaa Tahmin Siteleri

Dünyanın en büyük kumar oyunlarından birisi olan iddaa, büyüklüğü kadar oynaması ve kazanması zor bir oyundur. Her insanın kazanmayı temenni ettiği süprizlerler dolu maçların akibetini bilmek ise tamamen sanat ve araştırma işidir.

İçerik Hakkında:

 

Günümüzde her şeyin dijitale geçmesi ile birlikte iddaa şirketleride bu dijital geçiş sürecine ayak uydurdu, bu süreç ile birlikte milyonlarca insan kuponunu artık cebinden, tabletinden ya da bilgisayarından oluşturmaya ve oynamaya başladı.  Bununla birlikte gelişen bir çok araç ortaya çıktı; iddaa tahmin siteleri.

En İyi İddaa Tahmin Siteleri nasıl çalışır?

Tahmin Siteleri takımların daha önce oynamış olduğu müsabakaları, aldığı puanları, görülen cezaları ve atılan golleri gibi bir çok bilgiyi veritabanında depolar ve bu sayede takımların bir önce ki haftalarda nasıl bir performans gösterdiğini takip etmiş olur. Bunun ile beraber karşı karşıya gelen iki takımın geçmiş sonuçları, cezalıları, attıkları ve yedikleri golleri hesaplayarak size en uygun sonucu verir. Kısacası en iyi tahmin sitelerin çalışma sisteminde ağır bir matematik vardır.

En İyi İddaa Tahmin Sitelerini nasıl bulabiliriz?

İnternet üzerinden aratıldığında bir çok iddaa tahmin sitesi bulunmaktadır. Bu sistemlerin hangisinin doğru çalıştığını görebilmek için;

  • Kullanıcı yorumlarına önem verin ve gerçek yorum olduğundan emin olun.
  • Sitelerin sosyal medya hesaplarını inceleyin ve takipçilerine bakın.
  • Maçların 3 günlük sonuçlarına göre manuel doğruluk payı testleri yapın.

En İyi Tahmin Sitelerinin Avantajları Nedir? 

Sonucunun ne olacağını bilmediğiniz ve takımların maçlarını takip etmediğiniz bir futbol maçı düşünün bu maçtan her bir sonuç çıkabilir ve siz bu takımları tanımadan bu maçın sonucu hakkında tahminde bulunamazsınız. Tahmin sitelerinin size sağladığı imkan ise geçmişte ki maçları analiz etmesi ve size %’deli bir tahmin vermesidir. Verdiği tahminler tamamen istatistik hesabı yapılmaktadır. Anlayacağınız artık puan durumuna, geçmiş maçlara, tahmini kadrolara kadar tek tek inip karar vermek yok!

Oranı düşen maçları tek tek görebilir ve maç sonucu hakkında tahmini değerlendirmesini öğrenebilirsiniz işin güzel tarafı ise bu verdiği sonuçlarda yüzdeli hesap yapması o nedenle bir tahmin sitesi iddaa severleri büyük bir zaman kaybından da kurtarıyor.

Dikkat edilmesi gereken siteler:

    1. Analiz yapıp kazanmak isterken elinizde ki paranızdan olmayın, her sektörde olduğu gibi bu sektöründe kirli bir tarafı bulunmaktadır. Bazı siteler üzerinde “şikeli maçlar” ibaresi görüyorsanız o siteye güvenmeyin çünkü hiç bir şekilde şikeli maç sonuçları ile ilgili net ve doğru bilgi alabileceğiniz bir sistem bulunmamaktadır.
    2. “100% garanti maç sonuçları” gibi başlıklardan uzak durunuz, hiç bir oyunda 100% bu olur diyebileceğimiz sonuç olmayacağını biliyor, sistemler analizler doğrultusunda ilerlemektedir ve hiç bir zaman 100% bir sonuç veremezler. Bu başlık sadece kullanıcı kandırmak amaçlı atılmıştır.
    3. “Paralı Üyelik” tahmin sitelerinde paralı üyelik diye bir sistem genelde kullanılmaz tahmin sitelerinin genel kazanç şekilleri önerdiği bahis siteleri üzerindendir. Eğer “paralı üyelik” başlığı adı altında yapıyorsa bunu paranızın çöpe gitmesi yüksek ihtimal olacaktır.

 

Dikkatli olup doğru aracı bulduktan sonra kazanmanız ve kazandırmanız artık çok kolay olacaktır 🙂

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close